24 °C Budapest
Budapest, 2023. február 18.Orbán Viktor miniszterelnök évértékelõ beszédét tartja a Várkert Bazárban 2023. február 18-án.MTI/Koszticsák Szilárd

Nagy bejelentésre készülhet Orbán Viktor: nem mindennapi a helyzet, mi tervez a miniszterelnök?

2023. február 27. 14:04

Orbán Viktor napirend előtti felszólalásával kezdődött volna a tavaszi ülésszak első parlamenti ülése. Ám a kormányfő nem volt ott az ülés elején, így nem az ő beszédével nyitották meg a parlamenti ülést.

Orbán Viktor napirend előtti felszólalásával kezdődött volna a tavaszi ülésszak első parlamenti ülése. Ám a kormányfő nem volt ott az ülés elején, így nem az ő beszédével nyitották meg a parlamenti ülést.

A hírek szerint Orbán Viktor fél három körül fog beszélni a Házban. A kormányfő beszédét a Pénzcentrum is közvetíteni fogja.

Címlapkép: Koszticsák Szilárd, MTI/MTVA

NEKED AJÁNLJUK
PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2025. július 24. 17:05
Nem dolgozik többé együtt a Fidesz-közeli 4iG Csoporthoz tartozó ONE Magyarország Kft. és a 4iG stra...
Holdblog  |  2025. július 24. 09:27
A nagyjából 3000 dollármilliárdos kétharmada self made, maga szerezte a vagyonát. Az örökölt és self...
MNB Intézet  |  2025. július 23. 14:25
Verseny vagy együttműködés? A tudomány és technológia fejlődését évszázadokon át ez a kettősség hajt...
Kiszámoló  |  2025. július 21. 12:06
Örök kérdés, hogy mikor térül meg egy ház hőszigetelése, megéri-e egyáltalán áldozni rá. Vilmos sajá...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. július 25. péntek
Kristóf, Jakab
30. hét
EZT OLVASTAD MÁR?