A Revolut magyar felhasználói mostantól az alkalmazáson belül éves fizetős csomagot ajándékozhatnak bárkinek.
A magyar bankok, köztük a csak olasz tulajdonuk miatt kiemelt figyelmet élvező UniCredit és CIB számára a koronavírus-járvány rövid- és középtávon elsősorban működési és piaci kockázatokat, közép- és hosszútávon pedig ezek mellett üzleti és hitel kockázatokat is hordoz.
Az UniCreditnél megtiltották a 10 főnél nagyobb meetingeket, a CIB-nél a repülős üzleti utakat. Az Erste utazási tilalmat vezetett be a 10 főnél több fertőzöttel rendelkező országokba, a Takarékbank kötelező távmunkát tervez járványhelyzet esetére, ahol ez lehetséges.
A BudapestBanknál lemondták a külföldről érkező hivatalos látogatásokat, az MKBBanknál elterjedtek a telefon- és videókonferenciák, az OTP pedig elhalasztja nagyrendezvényeit - számol be a Portfolio.
Miközben a bankok egyre nagyobb hányada digitális ügyintézésre kéri ügyfeleit, a Magyar Bankszövetég 13 pontos ajánlást adott ki tegnap, amelyben a teljes szektor számára javasol a felsoroltakhoz hasonló intézkedéseket. Íme a koronavírus első hatásai a magyar bankoknál.

Két betegség is durván kilőhet a következő 5 évben: ezekben már eddig is a világelsők között voltunk
A szakértők hangsúlyozzák, hogy a serdülők egészségének javulása jelentősen elmarad a kisgyermekek egészségében és fejlődésében elért eredményektől.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Többtucat termék árát csökkentette a Lidl: ezeknél a leglátványosabb a változás
Az árréstoppal érintett termékeken kívül is jelentős árcsökkentéssel találkozhatnak a vásárlóka a Lidl boltjaiban.
-
Az újratölthető flakonok a kozmetikai iparba is betörtek (+Videó)
A Respray flakonokat már 30 üzletben tölthetjük újra.


