Pályahiba miatt jelentős fennakadások alakultak ki csütörtök délután a Budapest-Győr vasútvonalon.
A tegnap, Monorierdőnél történt tragikus vonatbaleset kapcsán az Allianz várja kárbejelentéseket. A tegnap délelőtti súlyos balesetnek az Országos Mentőszolgálat adatai szerint négy halálos áldozata van, a sérültek száma körülbelül 30.
Az Allianz Hungária a gyorsabb ügyintézés érdekében már felvette a kapcsolatot a MÁV-val, és bekérte a balesetben elhunytak illetve sérültek adatait.
Az Allianz Hungária és a MÁV közötti utas-balesetbiztosítási szerződés a következőkre ad fedezetet: baleseti halál, maradandó egészségkárosodás, keresőképtelenség max. 100 napig, kórházi ápolás max 50. napig, egyszeri csonttörés, poggyászkár.
A társaság a lehető leggyorsabban megtéríti a károkat, ahol szükség van, ott kárelőleget fizet, ahogyan ez az Allianznál már bevett gyakorlat.
A társaság továbbra is várja a bejelentéseket telefonos ügyfélszolgálatán (06-40-421-421), a honlapon vagy személyesen az Allianz Hungária legközelebbi fiókjában.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,22 százalékos THM-el, havi 143 171 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni az K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCreditnél 6,64% a THM, míg a MagNet Banknál 6,76%; az Erste és a CIB Banknál 6,89%, a Raiffeisen Banknál pedig 7,00%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)
Az Allianz Hungária Zrt. ezúton is őszinte részvétét fejezi ki a balesetben elhunytak hozzátartozóinak.

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Vállalkozásod van? Így csökkentheted az áramköltségeket akár harmadával, beruházás nélkül
Szalai Sándort, az E.ON szakértőjét kérdeztük az energiaszolgáltató új tarifacsomagjáról.
-
Érdemes már most bevásárolni az iskolakezdésre: néhány trükkel tízezreket spórolhatunk
Kedvező áron juthatunk iskolaszerekhez a Penny kínálatában.


