A Ford Motor 850 ezer járművet hív vissza az Egyesült Államokban egy lehetséges alacsony nyomású üzemanyag-szivattyú meghibásodás miatt, amely motorleállást okozhat.

Nem kellett az adóemelésig várni: már holnap kezdődik a horror a benzinkutakon, erre kevés autós készült
A 2024-es év utolsó napján emelkedik a benzin nagykereskedelmi ára bruttó 3 forinttal. A gázolaj beszerzési ára nem változik.
A 2024-es év utolsó napján emelkedik a benzin nagykereskedelmi ára bruttó 3 forinttal a holtankoljak.hu szerint. A gázolaj beszerzési ára nem változik. Amennyiben a fenti emelés érvényesítésre kerül a kutak áraiban is, úgy a benzin átlagára a mostani 614 forintos szintről 617 forintra emelkedhet.
A gázolaj átlagára 2024. december 30-án 637 forint, ami várhatóan az év utolsó napján is marad ezen a szinten.
A már beharangozott jövedéki adóemelés pedig 2025.01.01-től érvényes lesz. Ez a kutakon 10-11 forintos pluszként jelentkezik majd az autósoknak.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Milliárdos biznisz a háttérben: a göngyölegtisztítás lehet a magyar beszállítók aduja
Pirint Tamást, a Logicon Invest ügyvezetőjét kérdeztük.
-
Újabb okosórás fizetést vezet be a Gránit Bank (x)
A Garmin és a Xiaomi okosórákon is érintésmentesen fizethetnek a napokban élesített fejlesztés révén a Gránit Bank ügyfelei. A bank az innovációval tovább bővítette a gyors és kényelmes fizetési megoldásainak körét.


