Nem mindennapi módszerrel próbálta meg elkerülni a börtönbüntetést egy magyar férfi.

Csalók vadásznak a jogsira vágyók pénzére: egy Facebook-oldalon ígérnek gyors vezetői engedély szerzést. A rendőrség szerint kamu az egész, egy külföldi oldalon vezetett számlára gyűjtik az előlegeket a csalók.
A “Gyors és megbízható vezetői engedély” Facebook oldal személyes adatokat gyűjt és előleg átutalását kéri a jogosítvány megszerzéséért cserébe - írta a 24.hu. Az ORFK figyelmeztetése szerint viszont ez egy csaló oldal és nincs mögötte Magyarországon bejegyzett vállalkozás.
Mint közölték, az oldal által megadott számlaszám egy online pénzküldéssel foglalkozó cég (Wise) kezelésében van.
Legyen minden esetben nagyon körültekintő személyes adatainak megadásakor, és semmiképpen ne utaljon olyan személynek vagy cégnek, akinek vagy aminek a valódiságáról nem győződött meg - írta a rendőrség.

Gyengülnek az esztergomi Suzukik: közkedvelt motort vezet ki a gyártó, ennek sokan nem fognak örülni
Gyengébb új motort kapnak az esztergomi Suzukik: úgy tudni, az 1,5 literes változat kivezetésre kerül, az 1,4-es benzinmotor teljesítménye pedig 129 lóerőről 110-re csökken.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Brutális hiba, ha egy munkáltató csak a fizetéssel akarja megtartani a dolgozóit: ez ma már kevés
Berta Pétert, a WHC Csoport ügyvezetőjét kérdeztük.
-
Közel 170 háztartási és higiéniai termék lesz olcsóbb ezekben az üzletekben
A PENNY Magyarország által bevezetett árcsökkentés a diszkontlánc vegyi áru választékának csaknem felét érinti.
-
A kozmetikai márkák sikere már nem csak a boltok polcain dől el (+Videó)
A Rossmann Beauty Expo-ra idén több mint 5500-an látogattak el.


