Összesen 13 márka 35 turmixgépét tesztelte a Tudatos Vásárlók Egyesülete, íme az eredmény.
Magyarországon évről évre egyre kevesebb autót lopnak el. A hatóságok tapasztalatai azonban azt mutatják, nem létezik lophatatlan gépjármű, ennek ellenére a tulajdonosoknak érdemes mindent megtenniük tulajdonuk védelme érdekében. Ráadásul az sem mindegy, ki milyen autót vezet, ugyanis egyes márkákra jobban utaznak az elkövetők, mint másokra. A friss adatok apropóján rövid videóban szedtük össze a legfontosabb tudnivalókat.
Korábban a Pénzcentrumon beszámoltunk arról, hogy 2018. első félévében a Ford személyautók voltak a tolvajok kedvencei. És bár az elmúlt években rohamosan csökkent Magyarországon az autólopások száma, a hatóságok tapasztalatai szerint ellophatatlan gépjármű nincs, úgyhogy a tulajdonosoknak érdemes mindent megtenniük tulajdonuk védelme érdekében. Akit bővebben érdekelnek a legfrissebb rendőrségi statisztikák, azok IDE kattintva elolvashatják a témában megjelent cikkünket. A lenti videóra kattintva pedig megnézheted cikkünk rövid kivonatát, amiben az autótolvajok elleni legfontosabb védekezési módszereket is bemutatjuk.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Meghívó (x)
XXVII. közgyűlését tartja az MGYOSZ
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


