Németországban üvegdarabokat találtak két darab babylove bio bébidesszertben (joghurttal és vegyes gyümölccsel, 7 hónapos kortól, 190g). Elővigyázatosságból ezért a dm Kft. Magyarországon is visszahívja az érintett gyártási számmal rendelkező termékeit.
A németországi esetet követően a magyarországi üzletek polcairól azonnal eltávolította a dm Kft. a 7 hónapos kortól adható babylove bio bébidesszert (joghurttal és vegyes gyümölccsel 190 g, gyártási szám: D0390, lejárat: 08.02.12.) termékeit, továbbá a fenti gyártási számmal kezdődő és 2012.02.08-as lejárati dátummal rendelkező teljes szériát visszahívja a forgalomból. (A gyártási szám és lejárat a kupak peremén található.)
A dm Kft. felhívja szíves vásárlói figyelmét arra, hogy akik az érintett gyártási számmal rendelkező bébiételből vásároltak, vigyék vissza bármelyik dm üzletbe, ahol igény szerint kicserélik a terméket, vagy megtérítik annak árát.
A termékvisszahívás tényéről és okáról a dm Kft. valamennyi üzletében tájékoztatja a vásárlóit a bejáratnál elhelyezett szóróanyaggal, illetve a felmerülő további kérdések esetén a dolgozók is szívesen állnak a hozzájuk fordulók rendelkezésére.
-
Jelentős átrendeződés a lakossági megtakarításoknál: egyre nyitottabbak a magyarok a részvényekre
Az MBH Befektetési Bank vezérigazgató-helyettese szerint nő a kockázatvállalási hajlandóság.
-
Új női-férfi ügyvezető párossal és történelmi beruházással erősít a Rossmann Magyarország (x)
2026. július 1-től Szimeiszter Éva és Váradi István közösen vezetik a Rossmann Magyarországot.
-
A folyamatosan fejlődő Audax megújítja vállalati arculatát (x)
Több mint energia – intelligens menedzsment, hogy ügyfeleik arra fókuszálhassanak, ami igazán számít
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








