Minél kisebb egy lakás, jellemzően annál magasabb négyzetméteráron kel el a magyarországi ingatlanpiacon.
Abszolút áramfelhasználási rekordot döntött kedden Magyarország - közölte a Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító (Mavir) Zrt. honlapjának adatai alapján a Világgazdaság.
Eszerint a terhelés mértéke többször is túllépte a nap folyamán a 6700 megawattórát, miközben a legutóbbi, 2012 február 9-én született csúcsfogyasztás 6384 megawattóra volt.
A mostani keresletben a több napja tartó hidegnek lehet szerepe, illetve közrejátszhatnak a karácsonyi díszkivilágítások is. Ebben a helyzetben csúcsra jártak a hazai erőművek, illetve jelentős importáramot is felhasznált az ország - írta a Világgazdaság.
2026-ban is működik a legális hiteltrükk: 0 önerővel is lakáshoz lehet jutni, de borzasztó veszélyes
A magas lakásárak miatt sok vásárlónak az önerő előteremtése jelenti a legnagyobb akadályt. Erre kínálhat megoldást a pótfedezet bevonása, amellyel akár a teljes vételár is...







