Rengetegen kérték az ingyenpénzt: ma felfüggesztették a programot

2017. augusztus 28. 15:30

Az utolsóként megnyitott közép-magyarországi régióból a délelőtt folyamán közel 15 ezer kérelem érkezett be. A régiós pályázatokat ma 12 óráig várják, ezt követően a pályázatbenyújtás lehetőségét határozatlan időre felfüggesztik.


Az Otthon Melege Program keretében a háztartási nagygépek (hűtő vagy fagyasztó készülékek, mosógépek, mosó-szárítógépek) energiamegtakarítást eredményező cseréjére

az ország minden részéből összesen több mint 63 ezren pályáztak.

A családbarát pályázati konstrukciók célja, hogy gyors, megfelelő intenzitású támogatáshoz juttassák a lakosságot az ország egész területén. A fejlesztéseknek köszönhetően nemcsak a lakossági energia-felhasználás hatékonysága javulhat, hanem mérséklődik a hazai szén-dioxid-kibocsátás is. A 2014 szeptemberében indult Otthon Melege Program már több mint 130 ezer háztartás energiahatékonyságát javította.

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 26. péntek
János, Pál
26. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?