Mire nem jó egy lakásbiztosítás

2011. augusztus 2. 13:02

A legújabb lakásbiztosítási termékek már nemcsak az otthont védik, de akár az utasbiztosítást is pótolhatják. Nyaralás előtt azért is érdemes érdeklődni a lakásbiztosításhoz kínált kiegészítő elemekről, mert a csomag részeként ezen kockázatok ellen sokszor olcsóbban védhetjük magunkat, mintha önállóan kötnénk élet-, baleset-, vagy utasbiztosítást.

A legújabb lakásbiztosítási konstrukciók ma már nemcsak az otthont fenyegető szokásos kockázatokat fedezik, de olyan kiegészítő elemeket is tartalmazhatnak, mint az élet-, baleset-, vagy akár az utasbiztosítás.

A kiegészítő termékek előnye, hogy a csomag részeként sokszor jóval kedvezőbb áron elérhetőek az önállóan kötött termékeknél, sőt, akár folyamatos védelmet is nyújthatnak az évente ismétlődő egy-két hetes nyaralásokra, anélkül, hogy az ügyfélnek minden egyes utazás előtt új szerződést kelljen kötnie.

"A legújabb lakásbiztosítási termékek kialakításánál arra törekszünk, hogy az ügyfelek személyre szabottan a lehető legtöbb kockázat ellen, a legköltséghatékonyabban biztosíthassák magukat. Fontos, hogy ezekkel a lehetőségekkel, vagy akár már meglévő szerződésük kiegészítő elemeivel az ügyfelek is tisztában legyenek, hiszen így elkerülhető, hogy sokat, vagy akár kétszer fizessenek ugyanazért a szolgáltatásért" - hangsúlyozta Vereczki András, az AEGON Magyarország vezérigazgató-helyettese.

 

PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. február 27. 20:07
Dénes Balázs leköszön az általa 2017-ben alapított és azóta vezetett, Berlinben működő Civil Liberti...
Holdblog  |  2026. február 27. 11:57
Az Egyesült Királyság gazdasága évek óta szenved, a fogyasztás alacsony, miközben a megtakarítási rá...
Buxelliott  |  2026. február 27. 09:12
 Erős támasz előtt az árfolyam, hamarosan felpattanás következhet.  
iO Charts  |  2026. február 27. 08:48
A legtöbb hagyományos befektető azért égeti meg magát a Web3 világában, mert a tőzsdén tanult fegyel...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 27. péntek
Ákos, Bátor
9. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
RETAIL DAY 2026
Mi a túlélés – és a profit – valódi titka? A legkisebb webshopoktól az üzletláncokig mindenki választ kap.
Kihagyom