Július 1-jétől új struktúrában működik a betegellátás, de az új rendszerről egyelőre nem tudni részleteket - írja a Magyar Nemzet.
Július 1-jétől új struktúrában működik a betegellátás, de az egészségügyi államtitkárság egyelőre hétpecsétes titokként kezeli a kórházi struktúra átalakítására vonatkozó adatokat.
A napilap szerint a közvélemény nem tudja, hogy a lakóhelyéhez közeli fekvőbeteg-ellátó intézményben júliustól lesz-e például szülészet, vagy sebészet. A napilap úgy tudja: a politikai egyeztetések még folynak, ezért is próbálja a nyilvánosságot kizárni az egészségügyi államtitkárság.
Brutális vagyonon ül a 100 leggazdagabb magyar: ennyi pénze van Mészáros Lőrincnek, Csányi Sándornak
Egy év alatt 14 százalékkal, 12 579 milliárd forintra nőtt a száz leggazdagabb magyar vagyona
-
1 hét múlva kezd a VéNégy Fesztivál Nagymaroson (x)
Bagossy & Nouvelle Vague Nagymaroson, akciós jegyek vasárnapig!







