1 °C Budapest

Új kereskedelmi igazgató a Provident Pénzügyi Zrt.-nél

2010. február 12. 07:02

Februártól a 42 éves Paul Tudgay a Provident Pénzügyi Zrt. új kereskedelmi igazgatója. Az új vezető feladata a cég értékesítési és begyűjtési tevékenységének irányítása.


Paul Tudgay

A társaság tájékoztatója szerint Paul Tudgay széles körű tapasztalatokkal rendelkezik a pénzügyi szolgáltatások területén. Az elmúlt 16 évben a Citibanknál és a HSBC-nél is dolgozott, a Provident anyavállalatához (International Personal Finance) három éve csatlakozott.

A szakember előtt nem ismeretlen a közép-kelet európai régió helyzete, korábban dolgozott már Magyarországon, Csehországban és Lengyelországban.

Paul Tudgay első diplomáját a Brighton-i Egyetemen szerezte üzleti és pénzügyi szakon, majd pedig a Bristol-i Egyetemen másoddiplomázott marketing szakirányból.

Korábban: A Providentesek 97 %-ának nem kell a THM-könnyítés

PC BLOGGER & PODCASTER
MEDIA1  |  2026. január 16. 21:41
Az Index nyílt levélben fordult Vidnyánszky Attilához, a Nemzeti Színház vezérigazgatójához, miután...
Bankmonitor  |  2026. január 16. 17:03
Február másodikától 2,5 millió forintra lehet pályázni napelemekhez kapcsolódó energiatároló, akkumu...
Holdblog  |  2026. január 16. 09:18
A HOLD Minutes e heti részében Pekár Dávid szenior portfóliókezelő beszél arról, mit hozhat  az...
ChikansPlanet  |  2026. január 16. 08:00
A tengeri hőhullámok idején a bohóchalak ideiglenesen összezsugorodnak, hogy csökkentsék energiaigén...
NAPTÁR
Tovább
2026. január 16. péntek
Gusztáv
3. hét
EZT OLVASTAD MÁR?