Az erős szél letépte egy nagykanizsai tízemeletes épület déli oldalának nemrég készült szigetelését, a lehulló darabok megrongáltak egy személyautót is hétfőn kora délután.
A szél a tizedik emelet magasságából lefelé szinte a földszintig letépte a hungarocell szigetelőlapokat a rajta lévő vakolattal együtt. A szigetelőanyagot tartó műanyag tipliket kitépte a falból, és a legalább száz négyzetméteres felületről leszakadó anyagdarabok a járdára és a parkolóra hullottak.

A kora délutáni baleset idején senki nem tartózkodott a ház tövében, de egy ott tárolt személyautó tetejét teljesen behorpasztotta a rázúduló törmelék.

A lakók azt mondták, hogy a Rózsa utcai épületet a panelprogram keretében alig két éve szigetelték és vakolták újra, a múlt évben azonban már javítani kellett a homlokzatot. A helyszínre érkező nagykanizsai tűzoltók létráról bontották le a falon lógó és le nem szakadt szigetelőtáblákat.
-
Új városnegyed születik Angyalföldön: a befektetők már rá is ugrottak
Rózsahegyi Zsanettet, a Láng Negyed projektvezetőjét a barnamezős beruházásról kérdeztük.
-
Videó: ez történik a Rossmann 20 milliárdos központjában, mielőtt feltöltik a polcokat
Így dolgoznak a félautomata rendszerek a háttérben.
-
Több, mint 70 kuponnal érkezik a SPAR új kuponakciója (x)
Akár a nyaralásra készülsz, akár a nyári szünetet szeretnéd egyszerűbben és kedvezőbben megoldani, most érdemes figyelni a SPAR új kuponakciójára.







