A Pannon - elsőként Magyarországon - egyedülálló, új számlázási módot vezet be. A Hívás tarifacsomagok esetében a számlázás nem a hívások hossza, hanem a hívások darabszáma alapján történik. Ez a tarifacsomag új megközelítést alkalmazva nyújt kedvező ár-érték arányt az ügyfelek számára. A Hívás tarifacsomag azok számára tökéletes megoldás, akik a hosszú, tartalmas, elmélyült beszélgetéseket részesítik előnyben.
A darabszám alapú számlázás a belföldi, normál díjas mobil és vezetékes, valamint hangposta- és kékszám hívásokra vonatkozik. A Hívás tarifacsomag három változatban érhető el. A 40Hívás, 100Hívás, 200Hívás csomagok havidíja a nevüknek megfelelően havi 40, 100 vagy 200 darab indított hívást tartalmaznak, és hívásonként 60 percnyi beszélgetésre adnak lehetőséget, bármely belföldi hálózatba - tájékoztat a Pannon közleménye.
Korábban: Tarifadzsungel a magyar mobilcégeknél: az ügyfelek érdekében
"Ismerjük a piacot és fogyasztóink igényeit. Az aktív mobilhasználók körében egyre többen vannak, akik mobiltelefonjaikat fő telekommunikációs eszközként használják nemcsak a munkában, hanem a mindennapi életben is. Közülük sokan a korábban vezetékes telefonon bonyolított tartalmas, mély beszélgetéseket részesítik előnyben. Számukra lesznek kedvezőek a Magyarországon elsőként elérhető új, beszélgetésbarát tarifacsomagok. Ezzel az egyedülálló számlázási móddal mostantól az idő egyik ügyfelünk számára sem lehet akadály, mindannyian nyugodtan hívhatják mobiljukról azokat, akik számukra fontosak." - nyilatkozta Laczkó Tóth Gergely, a Pannon kereskedelmi vezérigazgató-helyettese.
A legkisebb, 40 hívást tartalmazó csomag segítségével akár 2400 percet lehet beszélgetni bármely belföldi előfizetővel, 4 960 Ft-os havidíjért. A 100Hívás tarifacsomag ára havonta 8 900 Ft, a legnagyobb 200Hívás csomag havidíja pedig 16 800 Ft, melyek 100%-ban lebeszélhetők.
LAKÁST, HÁZAT VENNÉL, DE NINCS ELÉG PÉNZED? VAN OLCSÓ MEGOLDÁS!
A Pénzcentrum lakáshitel-kalkulátora szerint ma 20 000 000 forintot 20 éves futamidőre már 6,22 százalékos THM-el, havi 143 171 Ft forintos törlesztővel fel lehet venni a K&H Banknál. De nem sokkal marad el ettől a többi hazai nagybank ajánlata sem: az UniCredit Banknál 6,42%, a Magnet Banknál 6,76%, az Erste Banknál 6,78%, a CIB Banknál 6,79%, míg a Raiffeisen Banknál pedig 7%. Érdemes még megnézni magyar hitelintézetetek további konstrukcióit is, és egyedi kalkulációt végezni, saját preferenciáink alapján különböző hitelösszegekre és futamidőkre. Ehhez keresd fel a Pénzcentrum kalkulátorát. (x)

Az ezekben foglalt összes kimenő hívás ellenértéke minden számlázási időszakban kiszámlázásra kerül, a fel nem használt mennyiség nem vihető át a következő számlázási időszakra. A tarifacsomagban foglaltakon felül indított hívások, valamint a szöveges és képes üzenetek díja szintén darabszám alapján kerül kiszámlázásra.
Kész, vége! Ezeknek a boltoknak végleg befellegzett: teljes paradigmaváltás jön a kiskereskedelemben
A modern kiskereskedelem gyorsan változó környezete közepette egyre erőteljesebben kirajzolódik egy új paradigmaváltás: a „slow retail” trendje.
-
Az Év Bankja 2025: mutatjuk a teljes listát, ők lettek a győztesek
Csütörtökön adták át a Mastercard díjait.
-
Gyors, egyszerű, átlátható: digitális persely a Gránit Banktól (x)
Forintban és devizában is félre lehet tenni a vágyott célokra
-
A Gránit Bank ügyfelek közel 45 százaléka költségmentesen bankolt 2025-ben (x)
Jelentős részük pénzt is keresett bankszámlájával
-
A 2=3 akcióval a legkisebb turisztikai szereplők hitelfelvételi kedvét élénkíti a kormány (x)
2,5% kamat, állami támogatás, valódi segítség – új szintre lépett a turisztikai finanszírozás
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







