A kapitányság előtt gyújtották fel egy rendőr autóját Budapest mellett: ki és mit akart neki üzenni?
Az ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki felgyújtotta egy rendőr autóját a Gödöllői Rendőrkapitányság előtt.
Rossz napra ébredhetett összesen 14 alkusztársaság, ugyanis a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete összesítve 2 600 000 forintos bírságot szabott ki rájuk.
Az ok tizenkét esetben a 2006-os évre szóló éves beszámoló, valamint a független biztosításközvetítői jelentés megküldésének elmulasztása, míg két esetben csupán ez utóbbi hiányzik.

Akiknél mindkét jelentés hiányzik szeptember 31-ig kellett eleget tenni kötelezettségüknek, míg akiknél a biztosításközvetítői jelentés hiányzott szeptember 15. volt a pótlási határidő. A bírságot a határozat kézhezvételétől számított harminc napon belül kell kifizetni a Magyar Államkincstárnál vezetett számlaszámra.
Az alkuszok által készítendő független biztosításközvetítői jelentés szabályairól egy PM-rendelet rendelkezik, ennek alapján az éves jelentés a biztosítási tevékenységre vonatkozó adatszolgáltatásból és üzleti jelentésből áll.
Az ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki felgyújtotta egy rendőr autóját a Gödöllői Rendőrkapitányság előtt.
Egyetlen applikációban kezelhetők a különböző bankszámlák.
A devizapiac a globális pénzügyi rendszer egyik legnagyobb és leggyorsabban mozgó terepe. Megértése alapos felkészülést, kockázattudatosságot és fegyelmezett döntéshozatalt igényel.


